Fantasy Evolution – Eksperymentalna Gra Biznesowa

5 lipca, 2022

Pewnie zadajesz sobie pytanie: “Jakie atrakcyjne wydarzenie wybrać na kolejne spotkanie integracyjne, gdy wszystko już było?” Fantasy Evolution, to innowacyjna gra biznesowa, która rozwiąże Twoje problemy. To integracja szkoleniowa, która w formie zabawy, komunikuje wartości panujące w Twojej firmie.

Kluczowym elementem, wynikającym z gry Fantasy Evolution jest zaangażowanie pracowników i skupienie na osiąganiu założonych celów. Koncentracja jednostki, na osiągnięciu wspólnie założonego celu, owocuje fenomenalnymi wynikami w obrębie całej struktury. Pozornie niewykonalne zadania, dzięki dobrej organizacji pracy, planowaniu długofalowemu i współpracy, podlanej odrobiną rywalizacji, przynoszą zamierzone rezultaty.

 

Co jest celem gry? Ewolucja, która jest jedyną słuszną drogą każdej jednostki, każdego organizmu czy struktury, w tym i Waszej firmy.

 

Podczas gry Fantasy Evolution , w sposób naturalny, bardzo szybko umiejętności przywódcze i kompetencje zaczynają ujawniać się u uczestników tej pouczającej zabawy. Dzięki odpowiednio poprowadzonej grze jak i przydzieleniu konkretnych zadań poszczególnym jednostkom, czy całym zespołom, możemy dostrzec jak szybko ludzie przywiązują się do swoich ról, demonstrując przy tym wysoki poziom energii, która w łatwy sposób przekłada się na kreatywne działanie w realnym świecie, na codzienną pracę, czy rozwiązywanie pozornie ciężkich sytuacji. Gra Fantasy Evolution to mocno integrująca rozrywka dla małych i dużych zespołów, realizowana z powodzeniem dla grup 30 i 230 osobowych. Myślisz, że będziesz siedział przy stole z planszą do gry? Zapomnij. Tu polem gry jest cała sala, po której, aby osiągnąć zamierzony cel i wykonać otrzymane zadania, uczestnicy biegają z tak wielkim zaangażowaniem, jakiego życzyłbym każdemu w poniedziałkowy poranek, po długim weekendzie;).

 

Całość zabawy prowadzona jest przez konferansjera, który w zabawny sposób przeprowadzi Was po magii świata Fantasy Evolution. Całość scenariusza ubrana jest w odpowiednie wizualizacje, obrazowe animacje i profesjonalne filmy. Całości dopełni muzyka i oświetlenie. Po grze trwającej około 120 minut, nastąpi czas na wręczenie nagród i podsumowanie gry.

 

Zapraszamy do świata Fantasy Evolution. Evolution is exciting.