Fantasy Evolution – Eksperymentalna Gra Biznesowa

5 lipca, 2022

Pewnie zadajesz sobie pytanie: “Jakie atrakcyjne wydarzenie wybrać na kolejne spotkanie integracyjne, gdy wszystko już było?” Fantasy Evolution, to innowacyjna gra biznesowa, która rozwiąże Twoje problemy. To integracja szkoleniowa, która w formie zabawy, komunikuje wartości panujące w Twojej firmie.

(więcej…)


Czytaj więcej >>

KapsLOVE

5 lipca, 2022

KapsLOVE – to propozycja integracyjnej atrakcji, która jak za dotknięciem magicznej różdżki przenosi nas do krainy lat dziecinnych, kiedy to graliśmy beztrosko z przyjaciółmi z podwórka czy szkolnej ławki w kapsle. Postanowiliśmy wykonać profesjonalny tor do gry w kapsle.

(więcej…)


Czytaj więcej >>

A może by tak do Kenii?

1 kwietnia, 2019

„KENIA. W poszukiwaniu autentyczności.” 

To oferta specjalna dla wymagających ale i rządnych prawdziwej przygody podróżników, którym dzika Kenia i jej autentyczne uroki nie są straszne. Już dziś przekujmy marzenia, we wspomnienia.
Zobacz ofertę >>
Galeria zdjęć >>

Czytaj więcej >>

III Dobroczynny Bal Maskowy już jutro!!!

17 lutego, 2017

Dla wszystkich, którzy byli z nami od samego początku i dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co zrobić z jutrzejszym wieczorem. Zapraszam Was do Hotelu Andersia w Poznaniu, na III Dobroczynny Bal Maskowy. Przygotowaliśmy dla Was atrakcje muzyczne, motoryzacyjne, kulinarne i integracyjne. Pod hotel podjeżdżamy dziś najnowszymi i najmocniejszymi modelami Porsche. Jeżeli nie masz maski, nic nie szkodzi, mamy ją przygotowaną specjalnie dla Ciebie!!!


Czytaj więcej >>

Pracowity weekend. Czas! START!!!

17 lutego, 2017

Już dziś w Hotelu Mercure, w Poznaniu impreza dla Intermarche. Z tej imprezy, przy dźwiękach tanecznej muzyki i w blasku fleszy fotobudki, przenosimy się do Hotelu Rodan, pod Poznaniem, gdzie rozkręcimy Bal Karnawałowy dla roztańczonej elity. A w niedzielę odpoczniemy w Bydgoszczy, w Galerii Zielone Arkady, gdzie przygotowaliśmy dla Was „Pokaz kotów Rasowych”!!!


Czytaj więcej >>

Powiedz TAK!!!

9 lutego, 2017

Wszystkich zakochanych, zapraszam w najbliższą niedzielę do Galerii Zielone Arkady na event „Powiedz TAK”. Podczas targów ślubnych razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan, zdradzimy Wam wiele sprawdzonych sposobów na wyjątkowe wesele. Startujemy o 13:00!!!


Czytaj więcej >>

Koty do roboty!!!

14 stycznia, 2017

Już za 3h na scenie w Avenida Poznań, wybuchnie eksplozja kocich piękności!!! 35 rasowych okazów, zaprezentuje swoje wdzięki przed poznańską publicznością. Czekamy na Was od 13:00 do 18:00. Wstęp FREE!!!


Czytaj więcej >>

Security Day T-Mobile!!!

29 października, 2016

Po ostatnim, udanym evencie dla T-Mobile, o bezpieczeństwie wiemy wszystko!!! Decyzja podjęta, żegnaj świecie PLAY:)


Czytaj więcej >>

Szalony weekend!!! Start!!!

19 października, 2016

Tym razem weekend zaczynamy już od czwartku, Jubileuszem firmy Quercus, gdzie razem z Markiem Kondratem, przeprowadzimy gości po magicznym świecie win. Na dokładkę z ekipą IKEA, odnajdziemy w Poznaniu „Skarb Narodów”. W Łomży razem z Gosią Rozenek – Majdan, sprawdzimy najnowszą kolekcję Magic Home. W Szczecinie sprawdzimy najnowsze modele SEAT. Wracając zahaczymy o Arłamów, gdzie razem z Katarzyną Pakosińską przeprowadzimy ekipę Radaway po kabaretowym spotkaniu wieczornym. A na deser w Legnicy, świętować będziemy 20 rocznicę Oddziału KGHM. Jakby tego było mało, na sam koniec wisienka na torcie – Let me out dla Skandii:) To chyba wszystko. Spakowani? Ruszamy!!!


Czytaj więcej >>

Tydzień Zrównoważonego Transportu 2016!!!

17 września, 2016

Jeśli lubicie dobre jedzenie, chcecie dowiedzieć się więcej na temat ekologii i komunikacji miejskiej, to już dziś zapraszam Was do Parku Jana Pawła II. Po Targu Śniadaniowym weźmiemy się za bicie rekordu w „upychaniu” ludzi w autobusie i samochodzie osobowym:) Startujemy o 11:00!!!


Czytaj więcej >>