Pikniki firmowe


Pikniki firmowe, są idealną okazją do integracji zespołu i wzajemnego poznania. Podczas nich nikt nie będzie się nudził, bez względu na wiek, czy zainteresowania. Wiemy o tym i właśnie dlatego do opracowania programu pikniku podchodzimy ze szczególną uwagą.

Proponujemy Państwu mnóstwo atrakcji. Począwszy od konkursów dla dzieci i dorosłych, zamków i zjeżdżalni dmuchanych, poprzez pokazy laserów i sztucznych ogni, symulatory, imprezy taneczne, koncerty, na lotach balonem i szybowcami kończąc.

Występujący na piknikach artyści, muzycy, komicy, prowadzący, prezentują wszelakie umiejętności, dostosowane do charakteru imprezy. Zapewnimy także catering oraz sprzęt niezbędny do zorganizowania miejsca pikniku (namioty, stoły, ławki).

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, bo przecież każda impreza, piknik czy wydarzenie to nowa podróż pełna wyjątkowych i ciekawych ludzi. Ludzi którzy przyszli odpocząć, zrelaksować się i zintegrować z kolegami, których codziennie, często w pośpiechu, mijamy na firmowych korytarzach. Wasz piknik to czas na zatrzymanie się, porozmawianie w miłej i zabawowej atmosferze. To czas by w kolegach i przełożonych dostrzec człowieka.

Właśnie dla tego chętnie poznamy Was i Waszych gości, dopasujemy do ich upodobań atrakcje integracyjne, rodzaj muzyki i formę prowadzenia pikniku.

Skroimy dla Was imprezę na miarę!!!