Szkolenia firmowe


Szkolenia firmowe – posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń interpersonalnych i outdoorowych. Naszymi atutami są kreatywny zespół oraz profesjonalizm i merytoryczna wiedza naszych trenerów i instruktorów.

 

Prowadzone przez nas szkolenia dotyczą kompetencji organizacyjnych. Są to zamknięte szkolenia firmowe lub szkolenia integracyjne. W głównej mierze doskonalą umiejętności związane z funkcjonowaniem w środowisku pracy, a każde z nich podane jest w formie pouczającej zabawy.

 

Trening integracyjny, motywacyjny,trening efektywności dla handlowców, trening efektywności osobistej, komunikacja w zespole,doskonalenie współpracy zespołowej,ocena potencjału zespołowego – bez względu na temat, to nie wiedza, a sposób jej podania jest kluczem do naszego sukcesu.

 

Temat szkolenia to punkt centralny, dookoła którego nasi szkoleniowcy, zbudują rusztowanie wiedzy i doświadczeń. Podając uczestnikom odpowiedzi w formie zabawy,  zakorzenią w ich chłonnych umysłach owe idee, przy okazji nie obciążając ich zmęczeniem. Dotarcie w ten sposób do rozwiązań, drogą własnych, często wesołych i zabawnych przemyśleń, zaowocuje nowymi doświadczeniami i na długo pozostanie w pamięci Waszych pracowników.

Szkolenie to nie tylko czas, w którym uczymy się nowych, potrzebnych umiejętności, to również doskonały czas na poznanie swoich współpracowników, to chwila na dobrą zabawę w swoim gronie.