ActiveFUN Express

ActiveFUN Express to innowacyjna propozycja dla wytrawnych podróżników, którzy nie boją się wyzwań zarówno fizycznych, intelektualnych jak i kulinarnych. Procesowi tworzenia tego interaktywnego scenariusza outdoorowego, mocno integrującego grupę, przyświecała dowolność w kreowaniu przebiegu własnej podróży. Podróży, którą na życzenie klienta możemy przeprowadzić w każdym miejscu. Czy to na terenie firmy, wybranego hotelu, czy dowolnie wskazanego miasta. Na trasie Waszej podróży, rodem z programu „Asia Express”, możecie wybrać dowolne atrakcje, od tych którymi dysponujemy, po te, które znajdują się na mapie wybranego przez Was miasta.

 

Nasza zabawa rozpoczyna się już w momencie gdy, kilka dni przed imprezą, uczestnicy otrzymują zaszyfrowaną wiadomość, której złamanie wprowadzi ich w meandry Waszej podróży po świecie ActiveFUN Express.

W dniu imprezy, pod wskazany adres, dostarczony zostanie sejf z ukrytymi wewnątrz telefonami, które każdej grupie umożliwią uzyskanie dostępu do wyższych etapów gry, wskażą kolejne destynację jak i wyjaśnią zadania, które każda drużyna będzie musiała wykonać.

 

Wykonanie powierzonych zadań we wskazanym czasie, umożliwi Wam uzyskanie dostępów do kolejnych etapów gry, które będziecie mogli odblokowywać na, dedykowanej do scenariusza, stronie www. Jeżeli nie uda się Wam , mimo starań, wykonać jakiegoś zadania, nie przejmujcie się, po dotarciu do wskazanego na nawigacji punktu, czekać będzie na Was zadanie pomocnicze, przez niektórych zwane „betonowym kołem ratunkowym”, bo jak inaczej nazwać zjedzenie suszonej szarańczy czy larwy, prosto z tajlandzkiego targu kulinarnych rozmaitości 😉

 

Na otrzymanych telefonach będziecie widzieli nie tylko swój kolejny punkt docelowy, ale i lokalizacje pozostałych grup, co jeszcze bardziej podkręci zdrową rywalizację i Wasze tempo. Finał podróży także zależy od Was. Czy będzie to ulubiona restauracja w Waszym mieście, gdzie czekać będzie na Was uroczysta kolacja, czy hotel, w którym przygotujemy dla Was huczną imprezę wieczorną. Te i inne szczegóły ustalimy wspólnie na spotkaniu.

 

Lao Tzu mawiał “A journey of a thousand miles must begin with a single step.” Chyba zgodzisz się z tym, że nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku? Teraz to właśnie Ty jesteś w najlepszym z możliwych miejsc by się o tym przekonać. Zrób pierwszy krok i wejdź, z Nami, do świata ActiveFUN Express. Świata, który to Ty wykreujesz!!!