Imprezy plenerowe


Przedstawiamy Państwu wybrane propozycje atrakcji, oferowane podczas imprez plenerowych:

 


Teatr ognia
w widowiskowy sposób ukazuje władzę, jaką człowiek uzyskał nad tym nieposkromionym żywiołem. „Plucie ogniem”, taniec i żonglerka z płonącymi pochodniami, w połączeniu z żywiołową muzyką bębnów afrykańskich przeniesie Państwa w mistyczny świat ognia.

 

Chodzenie po ogniu to syk płonącego drewna, kłęby dymu, języki ognia, wszechogarniająca cisza, poprzedzająca przełamanie własnych obaw i słabości w konfrontacji z niszczycielskim żywiołem, zastygłe w oczekiwaniu, rozgwieżdżone niebo… Wszystko to tworzy niezapomniany klimat dla tych z Państwa, którzy chcą przekroczyć wyznaczone sobie granice i przejść boso po utworzonym z żaru, ognistym dywanie, którego temperatura wynosi 600° C.

 

Pokazy pirotechniczne są widowiskowym zwieńczeniem po całodniowym szkoleniu, w ciekawy sposób dopełniającym wieczorną biesiadę przy suto zastawionym stole.

 

Pokazy laserów za pomocą gry świateł mogą Państwo zmienić kolejne szkolenie w niezwykły teatr. Wprowadzi on uczestników w inny wymiar, umożliwiając tym samym połączenie treści szkolenia z atrakcyjnym sposobem ich przedstawienia.
Dysponujemy dwoma systamami laserowymi:
– system laserowy YAG
– system laserowy MULTICOLOR


Offroad 4×4
przeprawy autami terenowymi na trudnym terenie pod okiem wykwalifikowanych kierowców. Będą mieli Państwo możliwość sprawdzenia własnych umiejętności za kierownicą terenówek na specjalnie przygotowanych do tego celu trasach.


Quady
– czterokołowce wynalezione w celu eksploracji niedostępnych terenów z czasem stały się nieodzownym elementem przy organizacji imprez team – buildingowych. Bez dobrej współpracy i komunikacji uczestników żadna wyprawa quadami nie ma szans powodzenia.


Paintball
– stając naprzeciw siebie z załadowanym do pełna magazynkiem nie ma czasu na zastanowienie. Gra ta kształtuje w uczestnikach umiejętność podejmowania trafnych decyzji, współpracy w grupie, która w połączeniu z przyjętą taktyką staje się kluczem do sukcesu.


Pojazdy wojskowe
– sprzęt do niedawna będący tylko do dyspozycji sił zbrojnych, może stać się główną atrakcją Waszej imprezy. Siedząc na pokładzie maszyny, przy dźwięku ryczącego silnika każdy uczestnik staje się żołnierzem, a poligon – polem bitwy.


Strzelnice
– strzelnice łucznicze, wiatrówkowe i paintball-owe łącząc w sobie dobrą zabawę ze szczyptą rywalizacji są doskonałym dopełnieniem każdej imprezy plenerowej.

 

Zorbing – szaleństwem jest wejście do podwójnej kuli wypełnionej powietrzem, która powoli, ale coraz szybciej zaczyna staczać się ze zbocza. Torem dla zorby może być zbocze zarówno latem porośnięte trawą, jak i pokryte zimą śniegiem.


Zabawy integracyjne
– są nieodzownym elementem Naszych imprez. Stawiamy przed Państwem zadania intelektualno-zręcznościowe, których rozwiązanie zależy tylko od Was.
W trakcie dobrej zabawy, nieświadomi uczestnicy rozwijają umiejętność twórczego myślenia jak i komunikacji wewnątrz grupy. Zabawy te są doskonałym podłożem do budowania zaufania, integrującego grupę. Ukazując nieformalne struktury panujące w firmie, dostarczają kierownictwu cennych informacji.


W siodle i na wozie
– oferujemy Państwu przejażdżki bryczką, jazdę konną i ujeżdżanie. Dla tych z Państwa, którzy pragną przenieść się w czasy „Dzikiego Zachodu”, oferujemy kilkudniowe wyprawy w stylu „Western”. Piękno górskiego krajobrazu w połączeniu z surowym charakterem wyprawy, odciśnie w Państwa pamięci trwały ślad, a opowieści o niej przez długi czas będą uświetniały spotkania w cieple rodzinnego ogniska.


Golf
jest sportem dla ludzi o 5 do 105 roku życia, „…dopóki możemy uderzyć piłkę kijem i póki widzimy dokąd leci nasza piłka dopóty możemy grać w golfa”.
Ten cytat doskonale odaje charakter tej cieszaoącej się coraz większa popularnością dyscypliny.
Zarówno dla tych z Państwa, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z Golfem jak i dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie grali proponujemy zajęcia z instruktorem.
Dopasuje on program zajęć do poziomu Państwa umiejętności zapewniając przy tym ciekawą rozrywkę.

 

Dmuchańce – dysponujemy szeroką gamą atrakcji dmuchanych: zjeżdżalni, zamków, basenów, boisk piłkarskich, czy bramek celnościowych, które idealnie sprawdzają się na piknikach firmowych.

 

Symulatory – podczas naszych imprez, bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Właśnie dla tego w naszym asortymencie posiadamy wiele symulatorów, które w bezpieczny i zabawny sposób, uświadomią Państwu, co dzieje się podczas nietypowych sytuacji, w których każdy może się znaleźć. Oto kilka z nich: symulator dachowania, symulator zderzenia, symulator poślizgu, symulator zmiany koła, test Stewarta, symulator kosmiczny (żyroskop), symulator pilota (koło reńskie), symulator bokserski, symulator piłkarski, symulator rodeo.

 

Szkoła bezpiecznej jazdy – każdy zmaga się z trudami jazdy po polskich drogach, dla tego przygotowaliśmy dla Państwa scenariusz, który w zabawny sposób, przypomni wszystkim jak zachować się podczas niebezpiecznych, drogowych sytuacji. Pomogą nam w tym symulatory dachowania, zderzenia, poślizgu, zmiany koła czy test Stewarta.

 

Pocket bike – to świetna zabawa, na mini motocyklach, które mimo swoich miniaturowych rozmiarów potrafią osiągnąć zawrotną prędkość. Uczestnicy ubrani w kaski i ochraniacze, mogą poczuć się jak podczas wyścigów Moto GP.